Nauka

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć sprzyjające warunki do nauki.

Dzieci przebywają i uczą się w przestronnych i jasnych salach, wyposażonych w klimatyzator oraz oczyszczacz powietrza. Ponadto przemyślana aranżacja i estetyczny wystrój, niewątpliwie wpływają na komfort dzieci.

Dbamy również o dobór materiałów, z których dzieci korzystają. Chcemy, aby dzieci sięgały po wartościowe książki z pięknymi ilustracjami, starannie dobieramy pomoce dydaktyczne oraz zwracamy uwagę na muzykę, która jest ważnym elementem naszej edukacji.
Pianino w sali, oraz umiejętność gry na instrumentach niektórych naszych nauczycieli, a także wrażliwość muzyczna sprawia, że dobrej jakości muzyka towarzyszy dzieciom każdego dnia.

Wciąż staramy się podnosić jakość zajęć, aby były one jak najbardziej fascynujące dla dziecka i maksymalnie angażowały jego uwagę. Czerpiemy inspiracje z różnych źródeł, aby przekazać dzieciom wiedzę w sposób jak najbardziej dla nich przyjazny i naturalny.

Coraz bardziej zagłębiamy się w pedagogikę M.Montessori. Doszkalając się w tym kierunku, już dziś wiemy, że chcielibyśmy czerpać z niej jak najwięcej inspiracji.