Nasz zespół

Założyciele przedszkola

Aleksandra Małodzińska

Z wykształcenia pedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego, absolwentka Szkoły Muzycznej I st. w klasie fortepianu. Pasjonatka niekonwencjonalnych metod nauczania, głównie pedagogiki M. Montessori. Inspiracji szuka również w pedagogice waldorfskiej i leśnej. Uczestniczka kursu pedagogiki M. Montessori prowadzony przez Polski Instytut Montessori.
Prowadząc przedszkole i nadając kierunek jego rozwoju, pragnie wprowadzać niesztampowe rozwiązania, aby stworzyć miejsce, które wyjdzie naprzeciw potrzebom dziecka.
Uwielbia obserwować dzieci, ceni sobie kontakt i długie rozmowy z Rodzicami. Prywatnie szczęśliwa mama trzech cudownych córek.

Łukasz Gorczowski

Z wykształcenia projektant, w życiu prywatnym tata dwójki przedszkolaków. Od kilkunastu lat prowadzi własną pracownię projektową. Tworzenie i kreowanie przestrzeni, ciekawych, nietuzinkowych obiektów jest jego pasją. Wprawdzie Przedszkole to ludzie je tworzący , a nie mury, czy budynki, jednak funkcjonalnie i bezpiecznie zaprojektowane wnętrza dają lepsze warunki do rozwoju dziecka i wykorzystania potencjału kadry.
Właśnie ta idea oraz osobiste doświadczenia i oczekiwania względem idealnego przedszkola dla własnych dzieci przyświecała przy współtworzeniu naszej placówki.

Kadra

Agnieszka Jaros

Agnieszka Jaros

Nauczyciel

Mama dwójki dzieci. Jest z nami od 2011r. Z wykształcenia nauczyciel wychowania przedszkolnego z rytmiką. Cieszy się dużym autorytetem i sympatią zarówno wśród dzieci jak i Rodziców.  W swojej pracy pamięta, aby traktować dzieci indywidualnie. Niewątpliwie jej ogromnym atutem jest umiejętność wspierania Dzieci i ich Rodziców w czasie adaptacji.
W wolnych chwilach uwielbia spacery i jazdę na rowerze.

A Olszewska

Alekandra Olszewska

Nauczyciel

Z Niebieską Żabką związana od 2016r. Z wykształcenia nauczyciel wychowania przedszkolnego z diagnozą i terapią pedagogiczną. Arteterapeuta. Już wkrótce absolwentka pedagogiki specjalnej. Przyszła felinoterapeutka.
Uwielbiana przez swoich podopiecznych i ceniona przez Rodziców. Pełna entuzjazmu i niebanalnych pomysłów. Jej zajęcia są zawsze ciekawe i pasjonujące. Kocha śpiewać, grać na instrumentach, śmiać się i zarażać pozytywną energią.

Ewelina Sroka

NAUCZYCIEL

Z wykształcenia nauczyciel wychowania przedszkolnego i nauczyciel j. Francuskiego. Posiada 5 letnie doświadczenie pracy w przedszkolu.

Antonina Siek

Antonina Siek

POMOC NAUCZYCIELA

Studentka pedagogiki przedszkolnej. Niezwykle ciepła i serdeczna osoba. Poprzez swoją pracę w przedszkolu pragnie przekazać dzieciom zamiłowanie do aktywnych i kreatywnych zabaw. Wierzy, że każdy ma w sobie małego artystę i że uda jej się go wydobyć z dzieci, którym towarzyszy w dorastaniu”

M Oknińska

Magdalena Oknińska

POMOC NAUCZYCIELA

Często powtarza, że Dzieci, to największa radość w oczach dorosłych.
Sama też jest szczęśliwą mamą.
Uwielbia naturę i zwierzęta. W wolnych chwilach czyta dobrą lekturę lub gotuje.

Teresa Bańbuła

pani sprzątająca

Natalia Szpecht

logopeda

Dorota Gizicka-Rajzer

J. Angielski

Magdalena Czarnota

Rytmika

Andrzej Okulicki i Jakub Barut

Gimnastyka i Basen

Filip Nowak

Tańce