Przejdź do treści

Niebieska Żabka

O nas

O nas

Jesteśmy rodzicami. Przedszkole zakładaliśmy myśląc, jak stworzyć wymarzone miejsce zabaw, nauki i rozwoju dla naszych pociech.

Nasze przedszkole funkcjonuje już od dziesięciu lat – to niby niewiele, ale w gruncie rzeczy wystarczająco, aby zebrać wiele cennych wskazówek od osób, które związały swoje losy z tym miejscem. Można powiedzieć, że każda osoba, która miała jakikolwiek kontakt z „Niebieską Żabką”, pomogła nam ukształtować to miejsce, za co jesteśmy wdzięczni. 

Biorąc pod uwagę cenne wskazówki od Dzieci, ich Rodziców
i najlepszych Nauczycieli staramy się nieustannie rozwijać tak, aby tworzyć miejsce, które będzie mieć dla każdego to „coś”, za co da się polubić. I nie chcemy, aby były to jakieś górnolotne idee czy wielkie, fascynujące atrakcje – ma być to „coś”, co sprawia, że  Dziecko, które było, jest i będzie członkiem „Niebieskiej Żabki” będzie po prostu bezpieczne i szczęśliwe.

O NAS A Małodzińska-min

Aleksandra Małodzińska

Łukasz Gorczowski

Źródłem szczęścia dla Dziecka może być naprawdę wszystko,
a naszym zadaniem jest to źródło znaleźć i umożliwić Dziecku czerpanie z niego jak najwięcej dobrego. Stąd też, głównym założeniem naszego przedszkola jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom Dziecka, towarzyszenie mu w trakcie Odkrywania otoczenia, Poszukiwania Skarbów i Zdobywania Świata.

Wspieranie Dzieci w ich najwspanialszym okresie życia jest dla nas wyzwaniem, bo przecież każde z nich jest wyjątkowe i potrzebuje czegoś dla siebie.

Fascynując się dziecięcą spontanicznością, szczerością, prostotą oraz dociekliwością świata,
a także biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby rozwojowe, proponujemy przedszkole, które stworzy Dziecku warunki odpowiednie do indywidualnego i harmonijnego rozwoju.