O nas
Strefa
Rodzica
Jesteśmy rodzicami. Przedszkole zakładaliśmy myśląc jak stworzyć wymarzone miejsce zabaw, nauki i rozwoju dla naszych pociech.
 
Na początku było marzenie, które w późniejszym czasie w wyniku porozumienia przyjaciół przekształciło się w realny plan. Tak właśnie w 2010 roku powstała Goma sp. zo.o. Firma, która jako podstawę swojej działalności obrała idee kształcenia wczesnoszkolnego.
W tym samym roku rozpoczeły się prace związane z przygotowaniem pozyskanego wcześniej lokalu pod przedszkole. Tym sposobem 01.09.2010 roku przyszło na świat nasze „pierwsze dziecko” Przedszkole Niepubliczne „Niebieska Żabka”. Placówka zlokalizowana jest na ul. Mieszczańskiej 13 w Krakowie. W lokalu użytkowym o powierzchni 215 m2. znajdują się dwa oddziały. Grupa starszaków oraz grupa maluchów. Dodatkowo przedszkole posiada swój własny ogrodzony plac zabaw.
 
Wiemy, że Dziecko jest największym skarbem dla rodziców. Nasze przedszkole ma zagwarantować Naszym Podopiecznym jak najlepszą atmosferę, warunki lokalowe i edukacyjne.
 
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!