Nasz zespół

Nasz zespół

Założyciele przedszkola

Aleksandra Małodzińska

Z wykształcenia pedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego, absolwentka Szkoły Muzycznej I st. w klasie fortepianu. Pasjonatka niekonwencjonalnych metod nauczania, głównie pedagogiki M. Montessori. Inspiracji szuka również w pedagogice waldorfskiej i leśnej. Uczestniczka kursu pedagogiki M. Montessori prowadzony przez Polski Instytut Montessori.
Prowadząc przedszkole i nadając kierunek jego rozwoju, pragnie wprowadzać niesztampowe rozwiązania, aby stworzyć miejsce, które wyjdzie naprzeciw potrzebom dziecka. Prywatnie szczęśliwa mama trójki dzieci.

Łukasz Gorczowski

Z wykształcenia projektant, w życiu prywatnym tata dwójki przedszkolaków. Od kilkunastu lat prowadzi własną pracownię projektową. Tworzenie i kreowanie przestrzeni, ciekawych, nietuzinkowych obiektów jest jego pasją. Wprawdzie Przedszkole to ludzie je tworzący , a nie mury, czy budynki, jednak funkcjonalnie i bezpiecznie zaprojektowane wnętrza dają lepsze warunki do rozwoju dziecka i wykorzystania potencjału kadry.
Właśnie ta idea oraz osobiste doświadczenia i oczekiwania względem idealnego przedszkola dla własnych dzieci przyświecała przy współtworzeniu naszej placówki.

Piotr Gaszczyński

Piotr Gaszczyński

DYREKTOR

Polonista, krytyk teatralny, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Pracował w gimnazjum, gdzie uczył języka polskiego. Przez cztery lata był wychowawcą w Integracyjnym Samorządowym Przedszkolu w Przegini Duchownej. W latach 2017-2020 prowadził z sukcesami Niepubliczną Szkołę Podstawową im. Św. Joanny Molli w Krakowie oraz Przedszkole „Mali Artyści”. Każdą wolną chwilę spędza w teatrach (w latach 2010-2019 publikował w „Teatraliach”), obecnie współpracuje z portalem teatrdlawszystkich.eu. Prywatnie wierny kibic Manchesteru United, pasjonat kawy z różnych stron świata.

Kadra

Agnieszka Jaros

Nauczyciel

Mama dwójki dzieci. Jest z nami od 2011r. Z wykształcenia nauczyciel wychowania przedszkolnego z rytmiką. Cieszy się dużym autorytetem i sympatią zarówno wśród dzieci jak i Rodziców.  W swojej pracy pamięta, aby traktować dzieci indywidualnie. Niewątpliwie jej ogromnym atutem jest umiejętność wspierania Dzieci i ich Rodziców w czasie adaptacji.
W wolnych chwilach uwielbia spacery i jazdę na rowerze.

Anna Stoś

Nauczyciel

Z wykształcenia nauczyciel wychowania przedszkolnego. Spokojna, wrażliwa pasjonatka śpiewu i gry na gitarze. Do każdego dziecka  podchodzi indywidualnie, czerpiąc wiele radości z ich najdrobniejszych sukcesów.

Patrycja Klimek

NAUCZYCIEL

Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studia podyplomowe na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Jako nauczyciel w przedszkolu stara się być osobą kreatywną i energiczną. W swojej pracy stara się zwrócić szczególną uwagę na indywidualność i wyjątkowość dzieci. Prywatnie mama kilkuletniej córeczki.

Patrycja Kuźmińska

POMOC NAUCZYCIELA

Z wykształcenia pedagog i logopeda. Z głową pełną pomysłów wchodzi w świat dziecka stwarzając okazję do spontanicznych aktywności. Poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach logopedycznych. Dzięki kreatywnemu podejściu tworzy własne pomoce terapeutyczne. Uczy, bawi i wspiera, mając na uwadze indywidualne predyspozycje dziecka. Jest również naszym logopedą. Kocha podróże, dobrą książkę i taniec.

Antonina Zych

POMOC NAUCZYCIELA

Studentka pedagogiki przedszkolnej. Niezwykle ciepła i serdeczna osoba. Poprzez swoją pracę w przedszkolu pragnie przekazać dzieciom zamiłowanie do aktywnych i kreatywnych zabaw. Wierzy, że każdy ma w sobie małego artystę i że uda jej się go wydobyć z dzieci, którym towarzyszy w dorastaniu”

Marta Głąb

PSYCHOLOG

Ukończyła studnia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowo logopedię. Doświadczenie zdobywała pracując w szkołach i przedszkolach, na co dzień jest psychologiem w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce. Zwolenniczka rodzicielstwa bliskości oraz wychowania bez nagród i kar. Stara się wspierać rodziców i nauczycieli w budowaniu relacji z dzieckiem opartej na szacunku i zaufaniu. Posiada uprawnienia do prowadzenia warsztatów w ramach „Szkoły dla Rodziców”. Prywatnie mama dwójki dzieci. Nocami szyje na maszynie oraz przygotowuje pomoce na zajęcia. 

Daria Choma

LOGOPEDA, NEUROLOGOPEDA

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku filologia polska, specjalizacja logopedia. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu neurologopedii z elementami surdologopedii. Uczestniczka wielu kursów, szkoleń, a także sympozjów logopedycznych. Miłośniczka podróży, wycieczek górskich oraz dobrej muzyki.

Agnieszka Stankiewicz

POMOC PRZEDSZKOLNA

Z wykształcenia fryzjerka, kochająca zwierzęta i dzieci. Mama kilkuletniej córeczki. Interesuje się sportem

Teresa Bańbuła

pani sprzątająca

Marcelina Własiuk

J. Angielski

Krzysztof Kapelańczyk

Rytmika

Andrzej Okulicki i Jakub Barut

Gimnastyka i Basen

Filip Nowak

Tańce